KDO JSEM

Vždycky mě bavilo fotit lidi okolo sebe. Měla jsem radost, když se moje fotky líbily ostatním a začalo se mi ozývat čím dál víc známých, jestli bych je také nevyfotila. Jen tak, tak pro radost. Tohle mě bavilo a baví dodnes. Celý ten proces od začátku až do konce. Když koukám skrz hledáček, jiskřičky radosti v očích klientů při focení, že se umí uvolnit v mé přítomnosti, i když mají někdy zcela zbytečný strach, že jim to před objektivem nepůjde a nakonec je to zábava pro ně i pro mě. Že se jich později spousta vrací je pro mě důkazem toho, že se jim to líbí a mají ve mě důvěru. To mě zavazuje je nezklamat a pořád na sobě pracovat. Neusnout na vavřínech, zdokonalovat sebe i techniku. Posouvat se dál a dál. 

Když pak vidím, jaké nadšení fotky vyvolají, těší mě to dvojnásobně a mám pocit, že energie, kterou do focení vložím, nebyla zbytečná a že se mi do fotek podařilo dostat kousek sebe. Tohle všechno má pro mě velký smysl jako celek a je pro mě důležité tu radost neschovávát jen pro sebe a předávat ji ostatním.

Vždycky se snažím přistupovat ke všem hodně individuálně, ať už je to budoucí nevěsta nebo ženich, maminka nebo tatínek čtyřčlenné rodiny, studentka nebo student na vysoké, babička nebo dědeček, Vaši nejmenší. V přístupu nedělám žádné rozdíly a snažím se vyjít každému co nejvíce vstříc. Vzájemná důvěra je pro mě hodně důležitá.

Fotím převážně v exterieru a čím dal častěji i v interieru. Za miminky na newborn dojíždím domů, aby měli s maminkami veškerý komfort a nemuseli se o nic starat. Sama mám čtyřletého syna a malinké miminko, takže se dokážu do maminek s čerstvě narozenými uzlíčky vžít a chci jim to co nejvíce zpříjemnit. 

Všechno, co dělám, by nešlo bez lásky a podpory, kterou mě zahrnuje můj manžel, se kterým se starám nejen o našeho malé lásky, ale i o dvě čivaví slečny.

 

 

Jestliže Vás mé fotografie zaujaly a rádi byste nechali vyfotit sebe nebo své blízké, ať už v exteriéru nebo interieru, neváhejte mne kontaktovat na mail, emailový formulář níže nebo telefon 732 781 472. Ráda Vám zodpovím všechny Vaše otázky a pokusím se Vám vyjít maximálně vstříc.

Veronika Kovačková tel: +420 732 781 472 mail: foto@veronikakovackova.cz

Fanoušci stránek na facebooku a instagramu mají výhodu v tom, že jsou vždy jako první informováni o různých akcích a jako první mohou vidět nové fotografie. Pokud chcete být v obraze i vy, přidejte se k nám. Budu moc ráda a těším se na Vás. Další informace a něco z mého soukromí najdete i na blogu. Předem Vám všem děkuji za zájem…Verča
https://www.facebook.com/VeronikaKovackovaPhotography

napište mi email