CENÍK

přečtětě si prosím často kladené otázky a všeobecné obchodní podmínky
v případě objednání focení se má za to, že s nimi automaticky souhlasíte

 

 

RODINA, DĚTI, TĚHOTENSKÉ, RANDE, PORTRÉT

Focení probíhá v sezóně v exterieru nebo Vašem domácím prostředí jako “lifestyle”. Vhodný věk dětí k focení viz často kladené otázky.
Neupravené fotografie v raw neposkytuji. Nežádejte prosím o ně.
Cestovné mimo Žďár nad Sázavou si účtuji 7 kč za každý ujetý km.

  těhotenské focení páru v exterieru bez pózování přirozeně ve Žďáře nad sázavou přirozená fotografie slečny s kloboukem v lese na vysočině v okolí Źďáru nad Sázavou maminka s dcerou si hrají na focení v lese      pár se objímá na těhotenském focení na přirozených fotkách v přírodě ve Žďáře nad sázavou   rodiče s dcerou na pricházce na rodinném focení ve Žďáře nad Sázavou na vysočine jdou bosky rodinné focení zamilovaného páru na vysočině v přírodě  

2000,- …15 ks fotografií

 • Cena zahrnuje 1 hod focení.
 • Obdržíte 15 ks upravených fotografií jpeg v digitální podobě v soukromé galerii s možností okamžitého tisku v barevném i černobílém provedení. Dohromady tedy 30 ks fotografií. Fotografie dostanete v plném rozlišení a web verzi.
 • Každá další fotografie v barevné i ČB verzi nad rámec balíčku 120,-
 • tisk není v ceně

ukázka z takového focení

ukázka z takového focení 2

ukázka z takového focení 3

Do 2-4 týdnů od fotografování obdržíte náhledy neupravených fotografií s vodotiskem pro Váš výběr uložený v soukromé galerii, respektujte prosím všeobecné podmínky a nepořizujte si kopie neupravených fotografií printscreenem nebo mobilem a už vůbec je nevkládejte na své sociální sítě. Finální upravené a retušované fotografie odesílám 2-4 týdny od Vámi zaslaného výběru. Dostáváte plné verze bez loga. Neupravené fotografie archivuji max 3 měsíce od data focení. Poté jsou všechny neupravené fotografie z kapacitních důvodů smazány. V případě, že nebudete souhlasit se zveřejněním fotografií na mých firemních sociálních sítích a www stránkách, uveďte svůj nesouhlas při objednávce. 

 

LIFESTYLE U VÁS DOMA

Focení miminek probíhá od 5. až max. do 21. dne od narození. Objednávejte se prosím už v těhotenství, aby byl zajištěn vhodný termín.
Neupravené fotografie v raw neposkytuji. Nežádejte prosím o ně.
Cestovné mimo Žďár nad Sázavou si účtuji 7 kč za každý ujetý km.

rodinne foceni miminek u nich doma ve žďáře nad sázavou  rodina s mimiminkem na lifestyle foceni doma v mělkovicich ve Žďáře nad Sázavou fotograf zachytil miminko v náručí tatínka v pohodlí domova maminka s dvojčaty na lifestyle fotce doma miminko focene doma na lyfestyle foceni lifestyle fotografie rodiny s miminkem v pohodlí domova tatíne na lifestyle focení doma drží novorozence v náručí fotografka vyfotila rodinu doma na vysočině při rodinném lifestyle focení s miminkem  

 

2 300,- …10 ks fotografií 

 • Focení miminek v náručí rodičů v klidu u Vás doma v čase 1-2 hod
 • Obdržíte 10 ks upravených fotografií jpeg v digitální podobě v soukromé galerii s možností okamžitého tisku v barevném i černobílém provedení. Dohromady tedy 20 ks fotografií. Fotografie budou v plném rozlišení a web verzi.
 • Každá další fotografie v barevné i ČB verzi nad rámec balíčku 120,-
 • tisk není v ceně

ukázka z takového focení

Do 2-4 týdnů od fotografování obdržíte náhledy neupravených fotografií s vodotiskem pro Váš výběr uložený v soukromé galerii, respektujte prosím všeobecné podmínky a nepořizujte si kopie neupravených fotografií printscreenem nebo mobilem a už vůbec je nevkládejte na své sociální sítě. Finální fotografie odesílám elektronicky 2-4 týdny od Vámi zaslaného výběru. Dostáváte plné verze bez loga. Neupravené fotografie archivuji max 3 měsíce od data focení. Poté jsou všechny neupravené fotografie z kapacitních důvodů smazány. V případě, že nebudete souhlasit se zveřejněním fotografií na mých firemních sociálních sítích a www stránkách, uveďte svůj nesouhlas při objednávce. 

 

OČIMA FOTOGRAFA

Focení probíhá v sezóně v exterieru nebo Vašem domácím prostředí jako “lifestyle”. Neupravené fotografie v raw neposkytuji. Nežádejte prosím o ně.
Cestovné mimo Žďár nad Sázavou si účtuji 7 kč za každý ujetý km.

 

4500,- …min 50 ks fotografií

 • Cena zahrnuje 1-2 hod focení
 • Obdržíte min 50-100 ks upravených fotografií jpeg v digitální podobě v soukromé galerii s možností okamžitého tisku v jednobarevném provedení v plném rozlišení (která fotografie bude barevná a která černobílá určuje fotograf podle svého subjektivního pocitu, zkušeností a záměru při focení) 
 • tisk není v ceně

ukázka z takového focení

ukázka z takového focení 2

ukázka z takového focení 3

Finální upravené a retušované fotografie odesílám 2-4 týdny od focení. Respektujte prosím všeobecné podmínky a nepořizujte si kopie neupravených fotografií printscreenem nebo mobilem a už vůbec je nevkládejte na své sociální sítě. Dostáváte plné verze bez loga. Fotografie archivuji max 3 měsíce od data focení. Poté jsou všechny neupravené fotografie z kapacitních důvodů smazány. V případě, že nebudete souhlasit se zveřejněním fotografií na mých firemních sociálních sítích a www stránkách, uveďte svůj nesouhlas při objednávce. 

 

 

BOUDOIR

Focení probíhá vetšinou mimo hlavní sezónu od podzimu do jara pouze v předem vyhlášených termínech na facebookových stránkách nebo blogu. 
Chcete-li být včas informováni o volných termínech na boudoir focení, kontaktujte mne prosím přes emailový formulář níže nebo na facebookových stránkách.

 

 

kontaktujte mne přes emailový formulář níže nebo na tel. 732 781 472