SVATEBNÍ FOTOGRAF

PRO PÁRY, KTERÝM ZÁLEŽÍ NA VZPOMÍNKÁCH


Veronika Kovačková

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, VYSOČINA

VÁŠ PŘÍBĚH JE MOJE PRIORITA

POJĎME SPOLU VYTVOŘIT VAŠE OBRÁZKOVÉ DĚDICTVÍ

protože láska nikdy nevyjde z módy

Ahoj, jsem Verča

SVATEBNÍ A RODINNÁ FOTOGRAFKA ZE ŽĎÁRU NAD SÁZAVOU NA VYSOČINĚ

Miluju svoje tři kluky a nic mě neudělá šťastnější víc, než smích mých dětí. Jsem posedlá západy sluncem, dobrou kávou a utloukla bych se po koláči mojí tchýně. Můj nejlepší relax je spánek a horká vana.

fotografka Veronika Kovačkový zachycena při práci

JAK TO PROBÍHÁ

01.

POZNEJTE MĚ

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Věřím na lásku na první pohled stejně jako na to, že první dojem je moc důležitý. Podívejte se, kdo jsem a seznamte se s tím, co dělám. Zjistěte, jaký mám přístup k focení a co mám ráda. Jsme na stejné vlně? Skvělé. Vyplňte nezávaznou poptávku.

první Předsvatební schůzka

Chcete mě do týmu? Perfektní! Moc se na Vás těším. Pojďme se společně poznat nad dobrou kávou a třeba i dortíkem. Řeknete mi svoje plány, představy a domluvíme vše potřebné.

Předsvatební focení

Máte v balíčku předsvatební focení nebo si chcete před samotnou svatbou zkusit stát před objektivem, vidět jak pracuju a zahodit strach z focení? Předsvatební focení je k tomu ideální.

Druhá Předsvatební schůzka

Pár dní před svatbou se znovu potkáme, projdeme harmonogram a upřesníme si některé detaily. Svatební přípravy vrcholí a budou se hodit některé tipy pro svatební den.

02.

SVATBA

DEN D

Je to tu, den na který jste se tak dlouho připravovali, aby byl absolutně perfektní. Jsem tu pro Vás připravená s čímkoliv pomoci. Užijte si celý Váš krásný den D a buďte šťastni.

Na svatby jezdím s asistentkou Luckou, která je připravená s čímkoliv pomoci.

03.

PO SVATBĚ

UKÁZKA ZE SVATEBNÍHO FOCENÍ

Jste nedočkaví stejně jako Vaši svatební hosté a chcete vidět svoje fotky. Úplně to chápu. Byla bych taky! Proto Vám do 1-3 týdnů po svatbě pošlu ukázku ze svatebního focení, kterou budete moci jednoduše sdílet s rodinou a přáteli v krásné online galerii a s emotivním moderním slideshow.

Už jsou tu

Do 90 dní po svatbě dostanete kompletní balíček s Vašimi fotkami v dárkovém balení s USB diskem i v online galerii pro snazší sdílení s rodinou. Moc ráda Vám následně zajistím tisk a krásné fotoknihy, pokud si to budete přát.

nepamatujeme si dny, pamatujeme si chvíle

FOTÍM VŠECHNA TA OBJETÍ, ÚSMĚVY A SLZY. UKÁŽU VÁM VĚCI, O KTERÝCH JSTE NEVĚDĚLY, ŽE SE STALY

milá slova

NA KTERÝCH ZÁLEŽÍ

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

CO MOJE SNOUBENCE NEJVÍC ZAJÍMA…

Předsvatební focení je skvělá příležitost, jak před svatbou odbourat stres z focení a poznat, jak pracuji. Získáte spoustu krásných fotek, které můžete použít na svatební oznámení nebo přidat k výzdobě na svatbě.

Na 100% ano. Pokud o mě budete uvažovat jako o svém svatebním fotografovi a budete chtít zjistit, jestli si budeme vzájemně sympatičtí, můžeme si naplánovat krátký seznamovací videohovor na 5-10 minut. Na něm svoje KNOW-HOW nepředávám, ale moc ráda Vás uvidím.

Do 1-3 týdnů po svatbě posílám krásnou online galerii s průřezem celého dne včetně emotivního slideshow. Všechno můžete hned pohodlně sdílet s rodinou. Kompletní bálíček včetně dárkového balení odevzdávám co nejdříve po svatbě. V závisloti na výtíženosti a sezóně je to zpravidla 30-90 dní.

Neumím Vám dopředu říct, kolik fotek nakonec ze svatby odevzdám, protože svatba je soubor jedinečných momentů a fotografických stylů, kde se prolíná tolik žánrů od portrétů až po dokument. Hodně záleží i na tom, jaké je počasí, zábava a na svatebčanech samotných. Nicméně po 15 letech strávených u svých výjimečných klientů na jejich krásných malých i velkých svatbách vím, že z 8-10 hodin na svatbě, které se účastní okolo 80-100 hostů, většinou odevzdávám okolo 700-1000ks fotografií, aby celý příběh dával smysl.

Svatby fotím už 15 let. Každá je jiná, každá je jedinečná a na všech se dojímám. Všechny svoje zkušenosti předávám i svým snoubencům, kterým všechny informace pomáhají v plánování a přípravách svatby.

Ano, jsem. Se svatbou mám vlastní zkušenost, takže přesně vím, jak se cítíte a jak vám být v den D co největší oporou.

PŘIPRAVENI


SE POTKAT?

Zůstaňme ve spojení!

Moc ráda vás poznám a užiju si s vámi zábavné a uvolněné svatební focení plné lásky, radosti a smíchu. Stačí vyplnit poptávkový formulář a počkat na odpověď.