ohromující

okamžiky

Veronika Kovačková

příběhy

z obrázků

SVATEBNÍ FOTOGRAF

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, VYSOČINA

JAK TO VŠECHNO VLASTNĚ PROBÍHÁ?

01.

02.

První předsvatební schůzka

Předsvatební focení

Chcete mě do týmu? Perfektní! Moc se na Vás těším. Pojďme se společně poznat nad dobrou kávou a třeba i dortíkem. Řeknete mi svoje plány, představy a domluvíme vše potřebné.

Máte v balíčku předsvatební focení nebo si chcete před samotnou svatbou zkusit stát před objektivem, vidět jak pracuju a zahodit strach z focení? Předsvatební focení je k tomu ideální.

03.

04.

Druhá předsvatební schůzka

Svatba

Je to tu, den na který jste se tak dlouho připravovali, aby byl absolutně perfektní. Jsem tu pro Vás připravená s čímkoliv pomoci. Užijte si celý Váš krásný den D a buďte šťastni.

Pár dní před svatbou se znovu potkáme, projdeme harmonogram a upřesníme si některé detaily. Svatební přípravy vrcholí a budou se hodit některé tipy pro svatební den.

05.

06.

Ukázka ze svatebního focení

Už jsou tu!

Jste nedočkaví stejně jako Vaši svatební hosté a chcete vidět svoje fotky. Úplně to chápu. Byla bych taky! Proto Vám do 1-3 týdnů po svatbě pošlu ukázku ze svatebního focení, kterou budete moci jednoduše sdílet s rodinou a přáteli.

Do 90 dní po svatbě dostanete kompletní balíček s Vašimi fotkami. Moc ráda Vám následně zajistím tisk a krásné fotoknihy, pokud si to budete přát.

JAK NA TO

02.

03.

01.

Skvělé, máte svého fotografa!

Poptávka

Poznejte mě!

Po vyplnění formuláře k nezávazné poptávce se s Vámi co nejdříve spojím a nezávazně zašlu ceník. Ke každému páru přistupuji velmi individuálně, proto tady ceník nehledejte.

Věřím na lásku na první pohled stejně jako na to, že první dojem je moc důležitý. Podívejte se, kdo jsem a seznamte se s tím, co dělám. Zjistěte, jaký mám přístup k focení a co mám ráda. Jsme na stejné vlně? Skvělé. Vyplňte nezávaznou poptávku.

Když si mě vyberete jako svého svatebního fotografa, domluvíme si termín naší první schůzky. Seznámíme se, projdeme vše podstatné a když si budeme vzájemně sympatičtí, Váš termín závazně rezervujeme.

O MNĚ

POPTÁVKA