OTÁZKY & ODPOVĚDI
OTÁZKY & ODPOVĚDI
OTÁZKY & ODPOVĚDI

Kdy uvidíme nějaké fotky?

A jak si je vybereme?

01

Do 1-5 týdnů po focení posílám neupravené náhledy v uzamčené galerii, ze které si svoje oblíbené fotky jednoduše vyberete. Do 1-5 týdnů od Vámi odeslaného a potvrzeného výběru, podle mojí aktuální vytíženosti, dostanete všechny fotky v plné
i webové velikosti v digitální galerii, ze které můžete rovnou rozposlat fotky příbuzným. Vždycky se snažím fotografie odevzdat co nejdříve je to možné a čím dřív svůj výběr pošlete, tím dříve na nich budu moci začít pracovat.

Dostaneme od tebe všechny fotky, které vyfotíš i neupravené?

02

Nedostanete. Neupravené fotky v digitálním negativu jsou jako neupečený syrový rohlík a ten si v obchodě taky nekoupíte. Raději sáhnete po tom voňavoučkém a pěkně tak akorát propečeném. S fotkami je to stejné. Musí se vyvolat a vy si jdete pro můj jedinečný rukopis. Ten je součástí mého uměleckého cítění a toho, jak vidím svět. Pokud se chcete vyhnout porušení autorského zákona, neofocujte náhledy, nekopírujte, nepostujte na soc. sítě neupravené fotky s vodoznakem a přes různé filtry. Opravdu mě takové chování bude moc mrzet!

Odkud jsi a můžeš za námi přijet?

03

Bydlím ve Žďáře nad Sázavou. Je to moc krásné město v srdci Vysočiny a mám to tu moc ráda. Taky ráda cestuji, takže pokud mě chcete vzít někam, kde to milujete a chcete mít svoje místo i na fotkách, budu moc ráda, když mi ho ukážete.

OTÁZKY & ODPOVĚDI
OTÁZKY & ODPOVĚDI
OTÁZKY & ODPOVĚDI

KOUZLO OKAMŽIKU

OBRÁZKY O LÁSCE &

emocích

Nechte mě zachytit lásku, kterou máte v očích, když se na sebe podíváte. Děti, když jsou jen dětmi a objevují svět. Čeká nás spousta zábavy, smíchu, objímání, polibků, hraní a mazlení, můžete válet sudy v trávě, nebo běhat a skákat, tančit, buďte zkrátka sami sebou.

REZERVOVAT

portfolio

RODINY

PÁRY

Potkáme se?

SVATBY

Máte ještě nějaké otázky, na které jste nenašli odpovědi? Nevadí! Zeptejte se při rezervaci termínu. Moc ráda vám vše vysvětlím.

REZERVOVAT

zůstaňme ve spojení