OBRÁZKY O LÁSCE &

emocích

Nechte mě zachytit lásku, kterou máte v očích, když se na sebe podíváte. Děti, když jsou jen dětmi a objevují svět. Čeká nás spousta zábavy, smíchu, objímání, polibků, hraní a mazlení, můžete válet sudy v trávě, nebo běhat a skákat, tančit, buďte zkrátka sami sebou.

REZERVACE

JSEM RODINNÁ A SVATEBNÍ FOTOGRAFKA Z VYSOČINY ŽIJÍCÍ VE ŽĎÁŘE NAD SÁZAVOU, MILUJÍCÍ LÁSKU A VŠECHNY ZPŮSOBY, JAK VÁM JI UKÁZAT!

Moji klienti se velmi často stávají i mými přáteli. Jsou moje můza a moje největší priorita. Dělám všechno, co je v mých silách, aby focení byla pro všechny zábava a žádný stres. Čeká nás spolu spousta smíchu, zábavy, hraní a povídání a že Vás u toho někdo fotí úplně zapomenete.

VÍCE O MNĚ

OBRÁZKY Z PŘÍBĚHŮ & POCITŮ, KTERÉ NEJDOU POPSAT

JAK TO PROBÍHÁ
JAK TO PROBÍHÁ
JAK TO PROBÍHÁ
JAK TO PROBÍHÁ

JAK TO PROBÍHÁ


JAK TO PROBÍHÁ

JAK TO PROBÍHÁ

JAK TO PROBÍHÁ

01.

POZNEJTE MĚ

Budu moc ráda, když se nejdříve podíváte, kdo Vás bude fotit. Je pro mě moc důležité, abychom si byli symptačtí a abyste mne alespoň trošku poznali, než se sejdeme na focení.

02.

REZERVUJTE SI TERMÍN

O MNĚ

Podívejte se do kalendáře, kdy máte čas a pak mrkněte do toho mého. Společně najdeme ten nejvhodnější den i čas pro naše fotosetkání.

REZERVOVAT

03.

PRVNÍ KONTAKT

Po rezervaci termínu se s Vámi co nejdříve spojím a domluvíme vše potřebné k uskutečnění naší fotorelace. Stačí jen počkat na e-mail.

04.

PLATBA

JAK SE OBJEDNAT

Rezervaci potvrdíte uhrazením faktury s rezervačním poplatkem. Focení je splatné nejdéle v den focení. Po focení dostanete náhledy, ze kterých budete vybírat svoje favority a protože se Vám může zalíbit více fotek, než je ve vybraném balíčku, vyřešíme doplatek na fakturu po výběru z náhledů. Pak už se můžete těšit ze své krásné galerie. Není to žádná věda. Moc se na Vás těším!

víc fotek

CHCI VIDĚT

Milá Slova

rodinné focení na vysočině přirozeně

OBDIVUJI, JAK DOKÁŽE PŘIROZENĚ ZACHYTIT SPOLEČNÉ MOMENTY A S JAKOU OCHOTOU SE FOCENÍ VĚNUJE

“Fotky od Verči jsou pro nás srdeční záležitostí. Zaznamenala nám momenty, kdy jsme se pomalu a jistě stávali rodinou a nakonec naše okamžiky ve třech. Obdivuji, jak dokáže přirozeně zachytit společné momenty a s jakou ochotou se focení věnuje. Už teď vím, že se určitě vrátíme.Děkujeme!”

- Andrea Ondráčková

IKDYŽ SI VŮBEC PŘED FOŤÁKEM NEJSEM JISTÁ A BÁLA JSEM SE UVOLNIT A BÝT PŘIROZENÁ, DÍKY TOBĚ SE TO POVEDLO

smyslní boudoir focení portrétů ve Žďáře nad sázavou

“Veru, chtěla jsem ti jen poděkovat za super focení. Ikdyž si vůbec před foťákem nejsem jistá a bála jsem se uvolnit a být přirozená, díky tobě se to povedlo. Focení pro mě byla nakonec zábava a celý den jsem si náramně užila. Výsledek to jen potvrzuje. Fotky jsou úžasné! Ještě jednou moc dík a určitě tě budu jen doporučovat.”

- Radka Stávková

VELKÁ OCHOTA, VSTŘÍCNOST, FLEXIBILITA A HLAVNĚ TRPĚLIVOST JSOU DŮVODY, PROČ SE STALA NAŠÍ HLAVNÍ FAVORITKOU

“Fotografování s Verunkou pokaždé proběhlo na výbornou. Velká ochota, vstřícnost, flexibilita a hlavně trpělivost jsou důvody, proč se stala naší hlavní favoritkou v případě všech rodinných focení. S fotkami jsme byli my i naše okolí velice spokojeni a určitě tuto talentovanou fotografku doporučujeme a těšíme se na další společné focení .”

- Radka Slámová