RODINNÉ A PÁROVÉ FOCENÍ

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, VYSOČINA

Neobyčejná hodnota fotek začíná tam, kde se dějí malé obyčejné okamžiky

OBRÁZKY O LÁSCE A EMOCÍCH

Nechte mě zachytit lásku, kterou máte v očích, když se na sebe podíváte. Děti, když jsou jen dětmi a objevují svět. Čeká nás spousta zábavy, smíchu, objímání, polibků, hraní a mazlení, můžete válet sudy v trávě, nebo běhat a skákat, tančit, buďte zkrátka sami sebou.

těhotená žena v objetí partnera na těhotenských fotkách doma v obýváku-fotografka Veronika Kovačková-Žďár nad Sázavou-Vysočina

Ahoj, jsem Verča

RODINNÁ A SVATEBNÍ FOTOGRAFKA
ZE ŽĎÁRU NAD SÁZAVOU NA VYSOČINĚ

Miluju svoje tři kluky a nic mě neudělá šťastnější víc, než smích mých dětí. Jsem melancholický snílek jednou nohou pořád někde na obláčku a jsem posedlá západy slunce, dobrou kávou a utloukla bych se po koláči mojí tchýně.

Moji klienti jsou má největší priorita a dělám všechno pro to, aby pro ně focení byla zábava a žádný stres.

JAK TO PROBÍHÁ

UVIDÍME SE?

moc ráda poznám i já vás

Mrkněte, kdo Vás bude fotit

Věřím na lásku na první pohled stejně jako na to, že první dojem je moc důležitý. Podívejte se, kdo jsem a seznamte se s tím, co dělám. Zjistěte, jaký mám přístup k focení a co mám ráda.

REZERVACE TERMÍNU

Jsme na stejné vlně? Perfektní! Vyplňte rezervaci a já Vám pošlu kalendář s volnými termíny. Společně najdeme ten nejvhodnější den, místo a čas pro naše setkání. Dostanete ode mě i obsáhlého průvodce před focením, který Vám pomůže se na focení perfektně a bez stresu připravit.

SEZNAMOVACÍ CALL

Je naprosto normální, být trošku nervózní z focení a ze schůzky s cizím člověkem, který okolo vás bude běhat s foťákem. Pojďme si dat krátký videohovor a rozpustit Vaše obavy.

DEN FOCENÍ

Sejdeme se na domluveném místě a pořádně si to spolu užijeme. Odhoďte obavy, že Vám něco nepůjde. Focení má být radost a zábava. Čeká nás spolu spousta smíchu, zábavy, hraní a povídání a že Vás u toho někdo fotí úplně zapomenete.

CO

fotím

CO

fotím

píšu blog

NEBUDETE SI PAMATOVAT DNY,
BUDETE SI PAMATOVAT CHVÍLE

milá slova

NA KTERÝCH ZÁLEŽÍ

PŘIPRAVENI


SE POTKAT?

Zůstaňme ve spojení!

Moc ráda vás poznám a užiju si s vámi zábavné a uvolněné focení plné radosti a smíchu. Stačí vyplnit rezervační formulář a počkat na odpověď.