těhotená žena v objetí partnera na těhotenských fotkách doma v obýváku-fotografka Veronika Kovačková-Žďár nad Sázavou-Vysočina
|

TĚHOTENSKÉ FOTKY DOMA

PROČ BYSTE SI MĚLI NECHAT NAFOTIT TĚHOTENSKÉ FOTKY DOMA?

Těhotenství je naprosto kouzelné období v životě každé ženy. Je skvělé, mít na něj nějakou hmatatelnou památku třeba v podobě těhotenských fotografií.
Jako fotografka jsem vždycky hledala krásu a přirozenost ve světle a jeho podstatu v obyčejných okamžicích. A přesně takové může být i těhotenské focení doma, pokud máte k dispozici vhodný prostor, ve kterém se cítíte dobře.
Možná se necítíte úplně pohodlně při představě focení v ateliéru, nebo snad dokonce váháte kvůli tomu, že byste se cítili nepřirozeně a bojíte se neznámého. Možná jednoduše jen toužíte, aby vaše těhotenské fotky vycházely z místa, které máte rádi a kde se cítíte v bezpečí, a proto uvažujete o tom, nechat se vyfotit doma.
Pokud jste si odpověděli ano, naprosto vás chápu. A proto svým klientkám nabízím kromě focení u mě ve studiu i focení v pohodlí jejich vlastního domova. To je prostředí, ve kterém vznikají přirozené, upřímné a spontánní fotografie, které si budete navždy pamatovat. 

KDY SE OBJEDNAT NA TĚHOTENSKÉ FOCENÍ?

Během těhotenství ve vás roste nový život a jsou to okamžiky velkých životních změn. S nimi se maminkám mění i jejich tělo a proto doporučuji termín na těhotenské fotky rezervovat přibližně od 6. měsíce, kdy už bude vaše těhotenství hezky vidět.
Zajímá vás cena focení nebo chcete vidět více fotek z těhotenského focení?
Všechny informace najdete v záložkách RODINY & PÁRY. Pokud jste ještě nestihli, prolistujte web, kde najdete spoustu informací O MĚ,  mém přístupu a stylu.